04 آذر 1396 ساعت 07:27

متقاضیان از ابتدای سال 1391 می توانند از طریق سایت اداره کل ثبت اسناد یزد به آدرس www.yz.ssaa.ir و با ورود به لینک "سامانه تعیین نام" ، بطور غیرحضوری نسبت به تعیین نام اقدام نمایند.
"تعیین نام شرکت" در استان یزد غیرحضوری شد.

به گزارش ایلنا از یزد، مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان یزد با بیان این مطلب افزود: طراحی و تولید سامانه جامع "تعیین نام شرکت ها و موسسات" در استان یزد با این هدف انجام شده است.
اکبر حکیمیان تصریح کرد: این سامانه در راستای تحقق دولت الکترونیک و خدمت رسانی سریع و بر اساس احکام برنامه پنجم توسعه ایجاد شده است.

این مقام مسئول اضافه کرد: متقاضیان از ابتدای سال 1391 می توانند از طریق سایت اداره کل ثبت اسناد یزد به آدرس www.yz.ssaa.ir و با ورود به لینک "سامانه تعیین نام" ، بطور غیرحضوری نسبت به تعیین نام شرکت ها و موسسات اقدام نمایند.
حکیمیان تصریح کرد: سامانه "تعیین نام و ثبت و تغییرات شرکت" بطور ملی و در آینده ای نزدیک توسط دفتر توسعه و فناوری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور راه انداری می شود.

محسن لشگرگیر کارشناس نرم افزار اداره کل ثبت اسناد و املاک استان و طراح این سامانه در بیان ویژگی های این سیستم گفت: در این سامانه سعی شده تا جای ممکن کاربران نیازی به حضور فیزیکی در اداره کل نداشته باشند؛ کاربران همچنین قادرند از طریق پست الکترونیک از نتیجه درخواست خود اطلاع یابند و پرداخت ها نیز بصورت الکترونیک از درگاه بانک ملی انجام می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Back to Top

Template Design:Dima Group